Dr. Luigi

Medicininės šlepetės

ANATOMIŠKAI IŠFORMUOTA AVALYNĖ

Ar susimąstėte kiek laiko praleidžiate namie vaikštinėdami su netikusia, pigia avalyne, kenkdami savo pėdoms bei kojoms?

Šios avalynės padas labai minkštas, anatomiškai suformuotas ir gaminamas iš elastingo poliuretano, kuris nesusmunka nuo svorio, o bando grįžti į pirminę padėtį, taip lengvai prisitaikydamas prie kiekvieno žmogaus pėdos ypatumų. Rekomenduojama tiems, kas turi problemų su sąnariais, stuburu, kraujotaka ir išsiplėtusiomis venomis, artritu, osteoporoze, diabetu ar viršsvoriu.

Medicininės Dr. Luigi šlepetės yra skirtos vaikščioti tiek uždaroje patalpoje, tiek ir lauke sausu metu.

Dr. Luigi (Kroatija), turinti didesnę nei 100 metų medicininės avalynės gamybos patirtį, yra viena žinomiausių ir labiausiai vertinamų gamintojų Europoje. Šia avalyne prekiaujama 32 šalyse.

Laiko patikrinta kokybė ir komfortas

Lengva ir be galo patogi medicininė Dr. Luigi avalynė, pagaminta iš natūralaus pluošto!
Trijų tipų šlepetės:
1. Odinės uždaros šlepetės (Dydžiai: 36-46);

2. Odinės atviros šlepetės (Dydžiai: moterims 37-41 | vyrams 39-46);

3. Tekstilinės šlepetės (Dydžiai: 36-46).

Ypatybės:
- viršutinė šlepečių dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, laidžių orui: aukštos kokybės medvilnės arba natūralios odos;

- minkštas; lengvas, elastingas padas dėl amortizacinių ypatybių sumažina stuburui ir sąnariams tenkantį svorį;

- padeda sumažinti kojų nuovargį ir skausmą, įtampą blauzdų raumenyse; - suteikia Jūsų kojoms lengvumo pojūtį ir komfortą.

Magazine
Magazine
Rekomenduojama kaip medicininė priemonė atitinkamų susirgimų profilaktikai
Klinikinių tyrimų* duomenimis, Dr. Luigi avalynė ypač tinka asmenims, sergantiems statinio intensyvaus krūvio sukeltoms lėtinėms kraujagyslių ligoms.

Prie pėdos formos prisitaikančią avalynę rekomenduojama avėti asmenims, kurie skundžiasi pėdų skausmais, medicinos personalui bei kitų profesijų atstovams, kurie daug laiko praleidžia stovėdami ir vaikščiodami.

Konstatuota, kad tyrimų* dalyviams, kurie skundėsi negalavimais vaikščiojant ar stovint, avint Dr. Luigi avalynę, sumažėjo skausmas ir nemalonūs pojūčiai kojose, pagerėjo jų bendra savijauta.

* Tyrimai atlikti Splito (Kroatija) klinikinėje ligoninėje, vadovaujant kraujagyslių chirurgui prof. m. dr. V. Radonič ir ortopedui chirurgui doc. A. Maričevič.
Ypač rekomenduojama avėti tiems, kurie nusiskundimų dėl:
- sąnarių ir stuburo skausmų

- pėdų deformacijų

- diabeto ar viršsvorio

- artriro ar osteoporozės

- kraujotakos ir išsiplėtusių venų

- aukšto kraujospūdžio.

Pasimatuokite ir patys tuo įsitikinsite!
Magazine