Nimfė

Natūrali rankų darbo kosmetika

NAUJIENOS
Nuo šiol pradedame prekiauti lietuviška natūralia rankų darbo kosmetika „Nimfė“!
„Nimfė“ – sukurta moteriai, kuri pažįsta savo kūną ir sielą, kuri drąsiai siekia savo tikslų ir įgyvendina svajones nebijodamos klysti. Taip šios lietuviškos kosmetikos savininkai bei gamintojai pristato savo produkciją. Pasak jų, gamta yra galingas grožio šaltinis, todėl prisijaukindami ją, jie kuria produktus jūsų kūnui, naudodami išskirtinai natūralias žaliavas bei aliejus, novatoriškomis formulėmis jums perduodami gamtos dovanas, puoselėjančias ir pratęsiančias jūsų jaunystę.

Prasidėjusi muilo istorija eksperimentais namų virtuvėje, po ilgo ir sunkaus darbo pagaliau buvo atrasta tinkama muilo gamybos formulė. Taip ir gimė lietuviška rankų darbo kosmetika "Nimfė". Pradėję nuo namų gamybos muilo, šiandien savininkai gerokai išplėtė gaminamos produkcijos asortimentą ir greta įvairių rūšių muilo siūlo ir natūralią kosmetiką – veido ir kūno kremų, šampūnų, kietųjų kvepalų, šveitiklių, veido kaukių ir kitus produktus.

Stengiamasi, kad šioje mažoje manufaktūroje gaminami produktai būtų švelnūs, gauvūs bei kvapnūs. Prisotinti natūraliais ekstraktais ir vitaminais, kremai, muilai ir kiti šios kosmetikos gaminiai atgaivins ne tik jūsų kūną, bet ir sielą. Nerasite jokių sintetinių konservantų, dažų, silikonų, mineralinių aliejų ir jokių medžiagų, kurios turėtų kenkiantį poveikį odai. „Nimfės“ produktai gaminami su meile ir atidumu - sukurti žmogui, kuris rūpinasi savimi, turi savo nuomonę.

Produktus išbandėme mes patys, juos jau naudoja visi mūsų šeimos nariai, dėl to galime nuoširdžiai rekomenduoti ir Jums!

2017.10.11