Curaprox Be You

Dantų pasta

BALINANTI DANTŲ PASTA IR DANTŲ ŠEPETĖLIS CS5460

90ml
Viskas, ko reikia sveikai šypsenai – vienoje dantų pastos pakuotėje! Vienoda sudėtis - šeši skirtingi skoniai!

Natūralus ir švelnus emalio balinimas dėka natūralaus fermento - Gliukoksidazės. Šis fermentas cukrų paverčia hidroksido peroksidu, o vėliau deguonimi. Ši Gliukosidazės fermento savybė natūraliai balina dantų dėmes, tuo pačiu stimuliuoja paties organizmo Laktoperoksidazės sistemos poveikį, palaiko burnos ertmės sveikatą ir pusiausvyrą.

Vaistažolėmis bei vitaminais praturtinta sudėtis. Aitriojo apelsinmedžio ekstraktas naikina patogenines bakterijas. Dėl mentolio granulių-burbuliukų jausite ilgalaikę gaivą. Momentinis baltumo rezultatas dėl optinio mėlynojo filtro, kuris atspindi šviesą.
Kaina - 15,50 EUR
Sudėtis
Ksilitolis ir fluoridai – ėduonies prevencijai. Ksilitolis apsaugo nuo dantų ėduonį sukeliančių bakterijų dauginimosi ir kolonizacijos. Jis išgaunamas iš beržų ir turi saldų skonį, bet ėduonį sukeliančias bakterijas veikia nepalankiai. Ksilitolis taip pat turi antibakterinį poveikį ir stiprina dantų emalį. Hidroksilapatita – mineralizuoja, mažina jautrumą, atstato emalį ir išlygina dantų emalio paviršinius įrtūkimus. Ežiuolė (Echinacea purpurea), Gulsčiasis inkaruotis (Harpagophytum procumbens), Azijinė centelė (Centella asiatica) – gerina kraujo mikrocirkuliaciją, ramina ir regeneruoja gleivinės membranas, mažina dantenų uždegiminius procesus. Taip pat gerina audinių gijimą po operacijų ir kitų intervencijų. Provitaminas B5 (Pantenolis)- palaiko gleivinės drėgmę ir naujų membraninių ląstelių susidarymą. Mažina uždegimą ir skatina gijimą. 950ppm fluoro. Nėra SLS. RDA 50.
Naudojimas

Uždėkite ant dantų šepetėlio ir valykite dantis 2-3 minutes. Tinkama naudoti kasdien.
Gamintojas
Curaden | Šveicarija