Galvos odos ir plauko svogūnėlio tyrimas

Atvyksiančio specialisto konsultacija

NAUJIENOS
Š. m. balandžio 17 dieną (trečiadienį) nuo 11 val. "Vaistų Namuose" bus atliekamas galvos odos ir plauko būklės diagnostika. Paslauga nemokama! Tyrimo trukmė - 20 minučių.
Tyrimo dieną galėsite pasikalbėti su LABO International specialistu ir gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų galvos odos ir plauko svogūnėlio pažeidimais bei jo atstatymu. Tyrimas bus atliekamas naudojant profesionalią gamintojo įrangą LABO MicroCamera HD PRO.

Šis tyrimas yra patariamojo pobūdžio, padedantis priimti tolimesnius sprendimus susijusius su Jūsų sveikata. Nesukelia jokių nemalonių pojūčių, nekenkia sveikatai.

*Būtina išankstinė registracija: vaistinėje | +370 (443) 25614 | info@vaistunamai.lt. Registracija vykdoma eilės principu (priskiriamas konkretus laikas).

2019.03.26
LABO INTERNATIONAL S.R.L. (Šveicarija) - tai garsaus ir patikimo produkto Crescina Re-Growth HFSC gamintojas. Per 20 metų Crescina Re-Growth HFSC užsitarnavo klientų pasitikėjimą net 43 šalyse. Šiuo produktu prekiauja patys stipriausi vaistinių tinklai, SPA salonai ir klinikos.

Crescina Re-Growth HFSC - ampulės ir šampūnai - formulės vyrams ir moterims (200, 500 ir 1300 stiprumo).

Crescina Re-Growth HFSC - trichologinis produktas, skirtas plauko svogūnėlio atauginimui ir stiprinimui. Skatina fiziologinį plaukų augimą bei stabdo plaukų slinkimą. Pabrėžtina, kad dauguma Lietuvos rinkoje esančių produktų yra skirti tik plaukams stiprinti, o ne atauginti...

Šis Premium klasės produktas - NAUJIENA BALTIJOS ŠALYSE! Šią produkciją jau teigiamai įvertino Baltijos šalių gydytojai trichologai bei SPA specialistai. Tai puiki namų priemonė klientui tarp mezoterapijos bei PRP procedūrų gauti rezultatui.

Nuo šiol ieškoti peruko ir nerimauti dėl išvaizdos nebereikia. Šis produktas, skirtas naudoti išretėjusioms galvos sritims, kuriose plaukų folikulai nėra galutinai sunykę ir galimas fiziologinis plaukų ataugimas bei kompleksiška apsauga nuo plaukų slinkimo. Jis tinkamas tiek moterims, tiek vyrams, turintiems rūpesčių dėl plaukų retėjimo – būklės, kai plaukai atauga vis plonesni, kol, sunykus svogūnėliui, visiškai nebeatauga.
Konsultacijų dieną nuolaida net -20%! *Nuolaidos taikomos tik nurodytomis konsultacijų dienomis.