Dr. Ohhira produktai

Maisto papildai pagrįsti mokslu

MŪSŲ VAISTINIŲ ASORTIMENTĄ PAPILDĖ DR. OHHIRA® PRODUKCIJA!
BioBank Co.Ltd. kompanijos įkūrėjas - žymus Japonijos mokslininkas, mikrobiologas, Dr. Iichiroh Ohhira - beveik visą savo gyvenimą paskyręs rūgščiųjų pieno bakterijų studijoms ir produktų su jomis kūrimui. Japonų mikrobiologo kurtų formulių veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais! Šie produktai yra pelnę pripažinimą pasaulinėje rinkoje ir itin vertinami profesionalų. Atstovas Lietuvoje: www.ohhira.lt

2019.02.26

Pas mus rasite:
DR.OHHIRA® FERMENTUOTAS AUGALINIS EKSTRAKTAS JŪSŲ ŽARNYNO VEIKLAI
Gaminamas natūraliai fermentuojant ir brandinant 100% augalinės kilmės ingredientus kartu su pieno rūgšties bakterijomis. 5 metus fermentuotame ir brandintame Dr.OHHIRA® augaliniame ekstrakte yra įvairių skaidulinių medžiagų, kurios sudaro palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padeda palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje. Ilgas fermentacijos laikotarpis išsaugo vertingas medžiagas iš augalinių ingredientų ir lemia gerą produkto toleravimą.
DR.OHHIRA® 12 RŪŠIŲ PIENO RŪGŠTIES BAKTERIJŲ KOMPLEKSAS
3 metus natūraliai fermentuota daugiaštamė gerųjų žarnyno bakterijų formulė. Dr. OHHIRA® kapsulėse yra tirštos konsistencijos masė, kurios sudėtyje yra 12 padermių gyvybingų ir aktyvių gerųjų žarnyno bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacte-rium ir Streptococcus šeimoms, plati įvairovė skaidulinių medžiagų iš 15 skirtingų augalų (daržovių, vaisių, uogų, grybų ir jūros dumblių), sudarančių palankias sąlygas gerųjų žarnyno bakterijų mitybai ir padedančių palaikyti bakterijų pusiausvyrą virškinimo sistemoje bei daugiau nei 400 biogeninių metabolitų (postbiotikų).
DR.OHHIRA® GERIAMAS SKYSTAS KOLAGENAS
Pagrindas - unikalus ANTI-AGE TRIO kompleksas. Formulės veiksmingumas grindžiamas 3 veikliųjų medžiagų sinergija: kolageno tripeptidai, elastinas ir hialurono rūgštis. Tai vienintelis rinkoje esantis geriamas kolagenas, kuriame yra šios visos trys veikliosios medžiagos. Grožio ir jaunystės eliksyras Jūsų odai!

I, II, III tipo hidrolizuotas jūrinis kolagenas | Kolageno TRIPEPTIDAI | Jūrinis elastinas | 93% grynumo hialurono rūgštis | Mikromolekulinė veikliųjų medžiagų masė | 5 metus fermentuotas ekstraktas OM-X® | Saldarūgščio uogų skonio.
DR.OHHIRA® MAGOROKU kremas
Sudėtyje sinergetiškai veikiančių natūralių ingredientų – arklio taukų, fermentuotų augalų ir probiotikų ekstrakto OM-X® - derinys slopina dirginimą, stiprina apsauginę odos funkciją ir užkerta kelią kenksmingoms bakterijoms bei žalingam laisvųjų radikalų poveikiui, ir tuo pačiu padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą. Kremas gerai susigeria, drėkina odą, padeda apsaugoti ją nuo šalto ir žvarbaus oro, padeda nuraminti odą nudegus saulėje, esant vabzdžių įkandimams.

Be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių. Natūrali sudėtis, praturtinta probiotikais. Tinka kasdieniniam naudojimui, visų tipų odai, veidui ir kūnui.
DR.OHHIRA® KAMPUKU muilas
Pagamintas naudojant fermentuotus augalus, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį, Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas švelniai plauna ir drėkina odą. Jo sudėtyje esantis fermentuotas probiotinis ekstraktas sukuria ant odos apsauginį mikrosluoksnį, kuris saugo odą nuo žalingų veiksnių. Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas gaminamas prie žemos temperatūros, taip maksimaliai išsaugant drėkinamuosius ingredientus (augalų aliejų, gliceriną) bei vertingas odą tausojančias medžiagas (amino rūgštis, vitaminus, mineralus, probiotines kultūras). Visų tipų odai.

Sudėtyje nėra stabilizatorių, dezodoruojančių medžiagų, konservantų, sintetinių dažiklių. Natūrali karamelės spalva gali išblukti naudojimo ir saugojimo metu, tačiau tai neturi jokios įtakos produkto kokybei.