Patarimai

Sample Blog

Pagaliau atėjęs tikrasis pavasaris ne visiems atneša naujų jėgų antplūdį ar gerą nuotaiką... Dalis žmonių būtent šiuo metų laiku pajunta tokius ligos simptomus kaip pradedančios raudonuoti, ašaroti ir niežtinčios akys, užeina čiaudulys, vandeninga sloga, o sunkesniais atvejais ir sauso kosulio ar dusulio priepuoliai. Pavasarį ypač gali pasireikšti ar paūmėti...

Skaityti daugiau

Sample Blog

Atrodo, jau visas pasaulis žino, kad kokosų vanduo - geriausias natūralus jėgų ir mineralų šaltinis. Jo populiarumas sparčiai auga ir Lietuvoje, o ypač liaupsinamas rimtų sportininkų bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Kas yra kokosų vanduo ir kodėl jis toks vertingas?

Skaityti daugiau

Sample Blog

Arbata – ne tik aromatingas gėrimas, bet ir... gana efektyvus vaistas, galintis apsaugoti jus nuo pačių įvairiausių negalavimų. Rytuose arbatą tūkstančius metų laiko geros sveikatos, laimės ir išminties šaltiniu. Šiais laikais mokslininkai įvairiais tyrimais jau įrodė didelę arbatos naudą sveikatai. Norite sustiprinti imunitetą, įveikti peršalimą ir virškinimo problemas, pamiršti nemigą arba sureguliuoti kraujospūdį? Gerkite arbatą!

Skaityti daugiau

Sample Blog

Gerklės skausmas – varginantis negalavimas, dažniausiai pasireiškiantis užsikrėtus virusais ar bakterijomis, kurie užkrečia kvėpavimo takus. Nepriklausomai nuo to, kurie audiniai pažeidžiami, skausmas malšinamas panašiai: labai veiksmingi ir patogūs yra įvairūs purškalai bei pastilės (užsukite pas mus, patarsime kas Jums tiktų geriausiai), bet yra ne mažiau veiksmingų „namų darbo“ metodų. Kai kurie gali būti tikras išsigelbėjimas būtent Jūsų atveju. Jeigu viskas užsitęsia ir niekas nepadeda, priežastis gali būti rimtesnė, tad nerizikuokite laukdami ir būtinai kreipkitės į savo gydytoją.

Skaityti daugiau

Žinote geresnį patarimą ar efektyvesnį būdą pasveikti?

Nesvarbu, ar tai susiję su sveikata, grožiu, sportu, sveika gyvensena - nekantraujame išgirsti!
Pasidalinkite