Istorija

1988 m., Laižuva
Prabėgus vos keliems metams po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, kol didžiųjų vaistinių tinklų dar nebuvo nė pėdsako, Mažeikių senamiestyje, istorinėje Vasario 16-osios gatvėje, 1996 m. rugsėjį duris atvėrė „Senamiesčio vaistinė“.

Jos įkūrėja – tikra mažeikietė Gileta Dargienė, gimusi ir augusi Mažeikiuose, farmacijos studijas baigusi tuometiniame Kaunos medicinos institute. Po studijų grįžusi ir įgijusi praktikos, buvo paskirta vaistinės vedėja mažame Laižuvos miestelyje, Mažeikių rajone. Vaistinėje, kuri prieš karą priklausė gerbiamo docento, Lietuvos farmacijos istoriko, provizoriaus bei chemiko Alfonso Kaikario (g. 1922 - 1997) šeimai.

image
image
image
1996 m., Mažeikiai
Sutapimas, jog ypač šviesaus atminimo kraštietis prof. A. Kaikaris buvo ir šios Kauno instituto studentės dėstytojas. Įkvėpta sektino pavyzdžio bei išmokyta tikrojo vaistininkystės amato, ji iki šiandien stengiasi išsaugoti tradicinės vaistinės vertybes, o ne siekti komercinės sekmės. Puoselėti tokią vaistinę, kuriai svarbiausia sergantis žmogus ir jo sveikata.

Iš pradžių komandą sudarė 2 žmonės, po to įmonėje darbuotojų skaičius ėmė augti. Šiandien mūsų kolektyvą sudaro 9 asmenys. Vaistinės darbuotojų skaičių papildo vis didesnis skaičius jaunų specialistų, kuriems perduodame per savo ilgalaikę patirtį sukauptas žinias. Nuolat tobulėjame ir augame.

image
image
image
2017 m., Mažeikiai
2001 m. atidarėme savo pirmąjį filialą Reivyčiuose, šiaurinėje Mažeikių miesto dalyje (buvusioje elektrotechnikos gamyklos gyvenvietėje). Praėjus dešimčiai metų, 2011 m. duris atvėrė mūsų antrasis filialas pagrindiniame miesto mikrorajone, pietinėje miesto dalyje, Žemaitijos gatvėje. Netrukus šalia vaistinės įsikūrė ir du gydytojų kabinetai – profesionalūs aukštos kvalifikacijos specialistai, teikiantys konsultacijas įvairiais sveikatos klausimais.

2013 m. nusprendėme pakeisti savo pavadinimą ir iš „Senamiesčio vaistinės“ tapome "Vaistų Namais". Jau daugiau kaip 20 metų stengiamės išlikti savimi, būti paprasta, jaukia ir maža vaistine, į kurią mažeikiečiams bei miesto svečiams visada norėtųsi sugrįžti lyg į savo namus...